PQAge Evolution

Peeling PQ-Age Evolution

Salon Kosmetyczny Anami Beauty poleca Peeling PQAge Evolution. Podobnie jak peeling kawitacyjny, jest nieinwazyjny i nie powoduje silnego złuszczania, dlatego bez obaw można go zrobić na dzień przed wielkim wyjściem. Zabieg na twarz PQ Age Evolution działa jednak na tyle skutecznie i długo, że z powodzeniem może zastąpić kilka innych zabiegów medycyny estetycznej. Jednocześnie wyrównuje koloryt, niweluje drobne zmarszczki, i obkurcza rozszerzone pory. Nadaje się dla osób w każdym wieku, a tych, którzy obawiają się igieł lub innych, bardziej inwazyjnych zabiegów.

Kompozycja preparatu jest bardzo przemyślana – TCA (kwas trójchlorooctowy) skraca włókna kolagenu, przez co skóra jest stymulowana do wytwarzania nowych. Koenzym Q10 wpływa na pracę mitochondriów komórek skóry, co powoduje syntezę włókien elastyny. Kwasy migdałowy i kojowy likwidują przebarwienia i wyrównują koloryt skóry, a kompleks białkowy Glynn ma za zadanie rozluźnić drobne zmarszczki. Można go wykonać na skórę twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, pleców, ud, pośladków.

Peeling PQ-Age można stosować równocześnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej, jego działanie biorewitalizujące wspomaga działanie innych procedur i zdecydowanie optymalizuje końcowy efekt estetyczny.

Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry również dla skóry wrażliwej. Stosowany często jako zabieg bankietowy.

Zabieg można łączyć z innymi oczyszczającymi i/lub pielęgnacyjnymi zabiegami oferowanymi Salon Kosmetyczny Anami Beauty, takimi jak: czyszczenie manualne, peeling kawitacjyjny, darsonwalizacja, epiderma med., mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja i inne.

Czas zabiegu 20-30 min.

Zazwyczaj zalecany jest nie częściej niż 2 raz w miesiącu w serii od 4 do 6 zabiegów.

PRZED ZABIEGIEM

            Nie są wymagane specjalne zabiegi przygotowujące skórę do zabieg, jednak na 2 dni przed wykonaniem zabiegu należy unikać: chemicznych kremów do depilacji, elektrolizy, metody woskowania, preparatów peelingujących, na 7 dni przed zabiegiem należy zrezygnować z intensywnej ekspozycji na słońce, solarium.

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed przystąpieniem do zabiegu peelingu PQAge konieczne jest oczyszczenie i odtłuszczenie obszaru poddawanego zabiegowi. Dokładne oczyszczenie skóry, nałożenie i wmasowanie na poszczególne obszary kilku warstw (2-3) preparatu, aż do całkowitego wchłonięcia, zmycie preparatu, na końcu zabiegu nakładany jest krem o działaniu łagodzącym. Można poszerzyć go o mezoterapię mikroigłową w celu zintensyfikowania  oddziaływania na głębsze warstwy skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie zostawia  żadnych śladów.

Zabieg wykonywany jest z zachowaniem warunków sterylności i wszystkie  produkty  techniczne,  na  których  pracujemy  są  ściśle  przeznaczone  do  oferowanych zabiegów, artykuły jednorazowe dopełniają sterylności, wszelkie narzędzia są dezynfekowane i dodatkowo sterylizowane są na miejscu w autoklawie.

PO ZABIEGU

Nie wymaga rekonwalescencji po zabiegu. Po zabiegu, cera jest gładka i napięta, ale nie przesuszona. Ten efekt utrzymuje się kilka dni, potem skóra powinna się niemal niedostrzegalnie łuszczyć. Najbardziej widoczny efekt, to wygładzenie powierzchni skóry i wyraźnie zmniejszona widoczność porów.

Bardzo rzadko i w niewielkim stopniu może pojawić się łuszczenie skóry (tzw. łupieżowate)

PRZECIWWSKAZANIA

Najistotniejsze czynniki, które mogą wpłynąć negatywnie na zdrowie osoby poddanej zabiegowi mikrodermabrazji diamentowej:

 • Ciąża i laktacja,
 • uczulenie na składniki preparatu,
 • skóra podrażniona,
 • zapalenie skóry,
 • oparzenia posłoneczne,
 • uczulenie na którykolwiek ze składników,
 • wirusowe zakażenia skóry,
 • ropne wykwity skórne,
 • łuszczyca,
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • aktywne nowotwory,
 • liszajec zakaźny,
 • toczeń,
 • nieuregulowana cukrzyca,
 • aktywna opryszczka oraz inne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • ostre postacie trądziku ze zmianami ropnymi oraz trądzik różowaty
 • guzki niewiadomego pochodzenia (nowotwory skóry, włókniaki, znamiona, naczyniaki jamiste)
 • przeczosy i nadżerki (mechaniczne ubytki i urazy tkanek powstałe np. podczas drapania wynikającego z atopowego zapalenia skóry, świerzbu, wszawicy)
 • zabiegi chirurgiczne w obrębie obszaru zabiegowego (do momentu całkowitego zakończenia okresu rekonwalescencji)
 • terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem – Izotretynoina stosowana do leczenia różnych odmian trądziku (wskazane co najmniej 3 miesiące przerwy)

Nie ma przeciwwskazań w przypadku menstruacji, lekkiej opalenizny.

Powyżej przedstawiony opis procedury, zaleceń i przeciwwskazań ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna przeprowadzana przed każdym zabiegiem w celu zapewnienia klientom maksymalnego bezpieczeństwa.

CENA USŁUGI

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
Instagram