Depilacja

Depilacja woskiem

Dzięki depilacji woskiem uzyskasz aksamitną, jedwabiście gładkią skórę na całym ciele. Dzięki szybkiej, precyzyjnej i skutecznej metodzie jaką jest depilacja woskiem zapomnisz o tradycyjnej maszynce do golenia. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni, ale jest to uzależnione od indywidualnego tępa wzrostu włosów.

Dzięki innowacyjnej technologi produkcji wosków, owłosienie jest skutecznie i bezboleśnie depilowane.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się komfortowo, a zabieg depilacji woskiem był szybki i bezbolesny. Aby tak się stało prosimy pamiętać o paru ważnych zasadach…

Jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem?

Aby zabieg depilacji woskiem był udany włosy muszą mieć długość od 0,5cm do 1 cm. Pamiętaj o regularnym nawilżeniu skóry, ponieważ przesuszona skóra poddana depilacji woskiem narażona jest na silniejsze podrażnienia, zaczerwieniania, a nawet do powstawania drobnych ranek. Dzień przed wizytą wykonaj peeling, który złuszczy martwy naskórek. Dzięki czemu usunięcie owłosienia będzie łatwiejsze i bardziej efektowne.

Czego nie robić bezpośrednio przed depilacją woskiem?

  • Nie korzystaj z sauny i solarium.
  • Po intensywnym opalaniu lub oparzeniu słonecznym odczekaj do czasu regeneracji naskórka.
  • Nie smaruj okolic przeznaczonych do depilacji oliwkami i tłustymi balsamami lub kremami bezpośrednio przed zabiegiem, ponieważ wosk będzie trudno przylegać.
  • Przeciwwskazaniem  do depilacji są widoczne rany w miejscu zabiegowym, rozszerzone naczynka i podrażniona skóra

A co po depilacji woskiem?

Bezpośrednio po depilacji woskiem skóra może być podrażniona i zaczerwieniona. Jeżeli zaczerwienienie utrzymuje się dłużej niż 3 dni poinformuj nas o tym. Czasami może wystąpić również zapalenie mieszków włosowych. Dzieje się tak na skutek niewłaściwej higieny po depilacji, dlatego  aby temu zapobiec NIE KORZYSTAJ z basenu, sauny, solarium, siłowni,  odczekaj do czasu ustąpienia podrażnień. W domu do pielęgnacji używaj preparatów przeciwbakteryjnych do obmywania obszarów poddanych zabiegowi. Stosuj balsamy czy żele łagodzące i przyspieszające regeneracje skóry. Bezpośrednio po depilacji twarzy nie nakładaj pudrów i podkładów, które prowadzą do zapchania świeżo wydepilowanej skóry, co potęguje ryzyko zapalenia mieszków włosowych.

Każda skóra jest inna, dlatego przed i po zabiegu depilacji woskiem przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje oraz zalecenia i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

CENNIK USŁUGI

Powyżej przedstawiony opis procedury, zaleceń i przeciwwskazań ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna przeprowadzana przed każdym zabiegiem w celu zapewnienia klientom maksymalnego bezpieczeństwa.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z pozostałych usług:

Salon Kosmetyczny Anami Beauty oferuje rónież zabiegi rewitalizujące, oczyszczające i pielęgnacyjne takie jak: czyszczenie manualne, peelingi kwasami, PQAge Evolution, Retix.C,  darsonwalizacjaepiderma med.mezoterapia igłowamezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i więcej.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
Instagram