Biolift Regen RF 448

Nieinwazyjny lifting, regeneracja, biostymulacja i modelowanie skóry twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała! Bez igieł i bez skalpela!

Biolift 448 wykorzystuje technologię diatermii z wykorzystaniem prądów wysokiej częstotliwości, czyli biostymulacyjnej, monopolarnej fali radiowej o częstotliwości 448kHz.

Jest to metoda transferu leczniczej energii w głąb tkanek bez narażania na przegrzanie tkanek powierzchniowych. Terapia TECAR przynosi doskonałe rezultaty w leczeniu urazów i chorób układu mięśniowo-szkieletowego, a także w zabiegach kosmetologicznych.

Przełomowa technologia, która działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Na czym polega zabieg?

Sekret terapii TECAR tkwi w połączeniu fali radiowej z działaniem prądu zmiennego naprzemiennego. Terapia ta opiera się na oddziaływaniu ciepła na organizm, które powstając na poziomie komórkowym, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu poprawia się ukrwienie i przyspiesza metabolizm tkanek poddanych zabiegowi. Biolift 448 wykorzystuje technologię diatermii, czyli monopolarnej fali adiowej o częstotliwości 448 kHz znanej z unikalnych właściwości ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania zmarszczek, regeneracji blizn.

Zalety:

Biolift Regen maksymalizuje aktywność metaboliczną wszystkich komórek ciała. Zastosowany zakres częstotliwości fali radiowej 448 kHz pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w niwelowaniu cellulitu, wyraźnym wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem ramion, brzucha, bioder, pośladków i ud, redukcji drugiego podbródka, niwelowaniu zmarszczek i ujędrnianiu skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Przyczynia się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe.

Ten unikalny zakres fal można wykorzystać także w pracy ze świeżymi bliznami, w celu przyspieszenia gojenia np. po operacjach plastycznych w obrębie powiek, twarzy czy ciała, w przypadku występowania trądziku i innych stanów zapalnych na skórze oraz występowania bólu w obszarze zabiegowym. Pozwala na efektywne i szybkie działanie w zabiegach ujędrniania skóry twarzy i okolic oraz całego ciała, niezastąpiony w zabiegach anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu zarówno wodnego jak i tłuszczowego w stanie zaawansowanym. Wykorzystywana energia umożliwia stopniowe i bezpieczne zwiększanie temperatury obszaru zabiegowego, prowadząc do przyspieszenia regeneracji tkanki oraz redukcji tkanki tłuszczowej zawsze w sposób bezpieczny dla fizjologii komórki

Długość trwania zabiegu zwykle nie przekracza 30-45 minut na jednym obszarze. Po tym czasie skóra się zarumieni.

Częstotliwość zabiegów na jednym obszarze powinna być ok. 2 razy w tygodniu, żeby skóra mogła „odpocząć”, ale aby jednocześnie proces naprawczy w skórze i lipolityczny w tkance tłuszczowej mógł być podtrzymany.

Ilość zabiegów może być różna u różnych osób, ale zalecane jest aby z zachowaniem zalecanych przerw między zabiegami wykonać od 4 do 10 zabiegów na jedną partię ciała dla uzyskania oczekiwanego efektu.

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga większego przygotowania. Należy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń, jak np.: unikaniu krioterapii przed i po zabiegu, nadmiernego nasłonecznienia skóry w miejscu zabiegowym, spożywania nadmiernej ilości alkoholu i kawy w dniu zabiegu. Po zabiegach lipolizy,

Jakie są efekty i zalety zabiegu?

 • Redukcja zmarszczek, worków i cieni pod oczami
 • Napięcie skóry
 • Biostymulacja
 • Lifting twarzy, odbudowa kolagenu i elastyny
 • Napinanie skóry po odchudzaniu lub po ciąży
 • Poprawa krążenia krwi
 • Detoks, usuwanie toksyn z organizmu
 • Walka z bólem
 • Korekcja podwójnego podbródka
 • Redukcja obwisłej skóry ramion, brzucha, uda
 • Przygotowanie skóry do ciąży
 • Kształtowanie i ujędrnianie ciała, modelowanie sylwetki
 • Redukcja tkanki tłuszczowej oraz guzków tłuszczowych na każdej partii ciała
 • Redukcja blizn potrądzikowych, pozapalnych, pooperacyjnych
 • Przyspieszenie rekonwalescencji
 • Drenaż obszaru zabiegowego
 • Redukcja rozstępów

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • nowotwory i stany po leczeniu nowotworów
 • epilepsja, stwardnienie rozsiane, choroby psychosomatyczne (choroby zapalne jelit i żołądka, nadciśnienie żylne i tętnicze, reumatoidalne zapalenie stawów)
 • metalowe części w organizmie, rozrusznik serca, aparaty słuchowe, implanty elektroniczne
 • choroby skóry i uszkodzenia w miejscu zabiegowym
 • ciąża i karmienie piersią
 • owrzodzenia żylakowe, zakrzepica, nie wcześniej niż 2 miesiące po zabiegach flebologicznych
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe, zły stan zdrowia, sile osłabienie
 • implanty i wypełnienia w miejscu zabiegowym (botox, kwas hialuronowy sieciowany, nici, inne) nie wcześniej niż 2 miesiące po zabiegu

Przed i po zabiegu:

Przeciwdziałanie pobudzeniu skóry!

Nie stosujemy po zabiegu żadnej dodatkowej pielęgnacji kosmetykami czy stymulacji termicznej skóry w obszarze zabiegowym.

Unikać sauny, solarium i kąpieli słonecznych do 5 dni po zabiegu.

Efekt bezpośredniego oddziaływania temperatury na tkanki utrzymuje się do 72 godzin po zabiegu!

Dlatego po zabiegu i bezpośrednio przed nim nie wolno stosować terapii kriogenicznych w czasie serii zabiegowej!

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PODDAWANIA TKANEK ZABIEGOM KRIOLIPOLIZY LUB KRIOTERAPII !!!

Bezpośrednio po zabiegu nie poddawać się zabiegom epilacji i innych form depilacji w miejscu zabiegu.

W dniu zabiegu nie stosować żadnych dodatkowych kosmetyków na skórę po zakończonym zabiegu.

Zaleca się picie dużej ilości wody, szczególnie po zabiegu lipolitycznym.

W dniu zabiegu należy powstrzymać się od intensywnych, obciążających ćwiczeń.

Stosować lekkostrawną dietę.

Stosować SPF 50.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zabiegi należy wykonywać w serii!

CENNIK USŁUGI

Powyżej przedstawiony opis procedury, zaleceń i przeciwwskazań ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu jest zawsze indywidualna konsultacja kosmetologiczna przeprowadzana przed każdym zabiegiem w celu zapewnienia klientom maksymalnego bezpieczeństwa.

Salon Kosmetyczny Anami Beauty oferuje również zabiegi rewitalizujące, oczyszczające i pielęgnacyjne takie jak: Larens Professional, oczyszczanie manualnepeelingi kwasami, PQAge Evolution, Retix.C,  darsonwalizacjaepiderma med.mezoterapia igłowamezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i więcej.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
Instagram