Covid-19

W naszym salonie możesz poczuć się bezpiecznie.

Dbamy o kameralność i indywidualną obsługę każdego Klienta. Troszczymy się o to, aby Klienci przychodzili pojedynczo na zabiegi. Umawiamy zabiegi na konkretną godzinę. Co sprawia, że nie czekasz na zabieg w zatłoczonej poczekalni. Po każdym kliencie dokonujemy profesjonalnej dezynfekcji wszystkich powierzchni, z którymi Klient miał kontakt, czyli:

  • klamek,
  • blatów,
  • czytników kart kredytowych,
  • foteli zabiegowych – prześcieradła jednorazowe,
  • poręczy.

Dezynfekcji poddajemy zatem wszelkie powierzchnie robocze i to po każdym kliencie. Sterylizacja na miejscu w autoklawie medycznym i dezynfekcja narzędzi to także proces, który wykonujemy po każdym przeprowadzonym zabiegu. Nie zapominamy również o dużych powierzchniach, takich jak podłogi, a nawet ściany, szczególnie te w poczekalni czy toalecie. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekujące, spełniające standardy medyczne.

Zabiegi wykonujemy z zachowaniem warunków sterylności i wszystkie produkty techniczne, na których pracujemy są ściśle przeznaczone do oferowanych zabiegów, artykuły jednorazowe dopełniają sterylności. Narzędzia wielorazowego użytku sterylizujemy na miejscu w autoklawie o certyfikowanej, medycznej skuteczności sterylizcji.

Broń do walki z koronawirusem, czyli profesjonalne płyny dezynfekujące, są niezbędnym element warunkującym prowadzdenie naszego salonu.

certyfikat

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
Instagram