Black Weeks

Black Week - PL

Regulamin promocji BLACK WEEKS

Promocja odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie, który dostępny jest również on-line na stronie internetowej www.anami.pl oraz opisie w anamibeauty.booksy.com.

Organizator promocji: Anna Lach, właściciela salonu kosmetycznego Anami Beauty  z siedzibą: Włodarzewska 30 Lok. U5, 02-384 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców CEIDG NIP: PL5732920168 (dalej „Organizator”).

Oferta skierowana do wszystkich klientów salonu.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zarezerwowanie terminu wizyty w okresie od 26 listopada 2021 r. do 10 grudnia 2021r.

Rabat -50% dotyczy drugiego, tańszego z wybranych zabiegów, z pełnej oferty salonu.

Obydwa wybrane zabiegi muszą zostać wykonane tego samego dnia.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty, w ramach dostępnych godzin pracy salonu, dostępności sprzętu zabiegowego i wybranego zabiegowca.

Rezerwacji można dokonać wyłącznie osobiście w siedzibie organizatora, telefonicznie pod numerem tel. 507237333 lub poprzez system rezerwacyjny anamibeauty.booksy.com

Zachowaj potwierdzenie daty wykonania rezerwacji z booky.coms i okaż go w dniu wizyty aby skorzystać z rabatu!

Każdy klient może skorzystać z promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania!

PROMOCJA BLACK WEEKS NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI I OFERTAMI SPECJALNYMI SALONU!

Wizyty zarezerwowanej w ramach promocji nie można przekazywać innej osobie ani zbywać prawa do wizyty osobie trzeciej.

Organizator ma prawo odmówić przyznania rabatu na usługi, w przypadku gdy upłynął termin ważności promocji, nie dokonano wcześniejszej rezerwacji usługi lub rezerwacja jest niezgodna z którąkolwiek z powyższych zasad promocji, lub stwierdzono skorzystanie z promocji przez osobę nieupoważnioną.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
Instagram